Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Y. Diamonds Bvba

Contact Informatie

Y. Diamonds Bvba
Schupstraat 9-11, Antwerpen, 2018, BE
Antwerpen (stad), Vlaanderen
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Y. Diamonds Bvba bevindt zich in Antwerpen (stad), Vlaanderen.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Y. Diamonds Bvba?

Het telefoonnummer van Y. Diamonds Bvba is 03 234 38 93.
Q2

Waar is Y. Diamonds Bvba gevestigd?

Y. Diamonds Bvba is gevestigd op Schupstraat 9-11, Antwerpen, 2018, BE, Antwerpen (stad), Vlaanderen.
Q3

Is er een primair contact bij Y. Diamonds Bvba?

U kunt telefonisch contact opnemen met Y. Diamonds Bvba via nummer 03 234 38 93.
+

Extra bedrijven op dit adres

Schupstraat 9-11, Antwerpen, 2018, BE Antwerpen (stad), Vlaanderen
+

Ondernemingen in Postcode 2018

Ondernemingen in 2018: 7.143
Bevolking: 23.272
2018 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  23%
Professional Services:  19%
Industry:  13%
Andere:  45%

Prijs

Matig:  43%
Goedkoop:  38%
Duur:  14%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

3:  87%
4:  10%
Andere:  3%

Buurten

Antwerp:  17%
Borgerhout:  24%
Brederode:  11%
Haringrode:  5%
Harmonie:  9%
Markgrave:  6%
Stadspark:  8%
Andere:  20%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2018

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie