Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Tradimex International

Contact Informatie

Tradimex International
Avenue De La Forêt 119
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Tradimex International bevindt zich in Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Industrie
Gespecialiseerd in:
Import Export Company
ISIC Codes
4690

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Tradimex International?

Het telefoonnummer van Tradimex International is 02 672 11 53.
Q2

Waar is Tradimex International gevestigd?

Tradimex International is gevestigd op Avenue De La Forêt 119, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000.
Q3

Is er een primair contact bij Tradimex International?

U kunt telefonisch contact opnemen met Tradimex International via nummer 02 672 11 53.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Avenue De La Forêt 119 Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
+

Ondernemingen in Postcode 1000

Ondernemingen in 1000: 50.526
Bevolking: 76.366
1000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  17%
Restaurants:  15%
Andere:  49%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  18%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  23%
Dansaert:  10%
European Quarter:  6%
Martyrs:  7%
Quartier Royal:  7%
Sablon:  6%
Andere:  41%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1000

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie