Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

The Dublin

Contact Informatie

The Dublin
Rue Ernest Vander Aa 3, 1020 Bruxelles, Belgium
Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1020
Ontvang routebeschrijving
Google Maps: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

The Dublin is gevestigd in Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, en werd opgericht in 24-02-2022.
Gesticht: 24-02-2022
Industrie
Restaurants
Gespecialiseerd in:
Koffieshop
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat The Dublin al?

The Dublin bestaat ongeveer 5 jaar.
Q2

Waar is The Dublin gevestigd?

The Dublin is gevestigd op Rue Ernest Vander Aa 3, 1020 Bruxelles, Belgium, Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q3

Bezorgt The Dublin aan huis?

Ja, The Dublin heeft bezorging als optie.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1020

Ondernemingen in 1020: 3.740
Bevolking: 1.248
1020 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  16%
Andere:  65%

Prijs

Matig:  46%
Goedkoop:  42%
Duur:  9%
Erg Duur:  3%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  2%

Buurten

Laeken:  75%
Laken:  8%
Andere:  17%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1020

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie