Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

The Cercle

Contact Informatie

The Cercle
Dorp. 3
Lommel, Vlaanderen, 3920
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

The Cercle bevindt zich in Lommel, Vlaanderen.
Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Movie Rental Store
ISIC Codes
7722
SIC Codes
7841

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van The Cercle?

Het telefoonnummer van The Cercle is 011 54 47 92.
Q2

Waar is The Cercle gevestigd?

The Cercle is gevestigd op Dorp. 3, Lommel, Vlaanderen, 3920.
Q3

Is er een primair contact bij The Cercle?

U kunt telefonisch contact opnemen met The Cercle via nummer 011 54 47 92.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Dorp. 3 Lommel, Vlaanderen, 3920
+

Ondernemingen in Postcode 3920

Ondernemingen in 3920: 2.756
Bevolking: 38.270
3920 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  13%
Andere:  68%

Prijs

Goedkoop:  54%
Matig:  32%
Duur:  12%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

11:  86%
4:  11%
Andere:  3%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3920

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie