Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Rinato Bvba

Contact Informatie

Rinato Bvba
Welvaartstraat 35, Antwerpen, 2000, Belgium
Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2000
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Rinato Bvba is gevestigd in Antwerpen (stad), Vlaanderen, en werd opgericht in 03-07-2000.
Gesticht: 03-07-2000

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Rinato Bvba al?

Rinato Bvba bestaat ongeveer 26 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Rinato Bvba?

Het telefoonnummer van Rinato Bvba is 09 222 04 36.
Q3

Waar is Rinato Bvba gevestigd?

Rinato Bvba is gevestigd op Welvaartstraat 35, Antwerpen, 2000, Belgium, Antwerpen (stad), Vlaanderen.
Q4

Is er een primair contact bij Rinato Bvba?

U kunt telefonisch contact opnemen met Rinato Bvba via nummer 09 222 04 36.
+

Extra bedrijven op dit adres

Welvaartstraat 35, Antwerpen, 2000, Belgium Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2000
+

Ondernemingen in Postcode 2000

Ondernemingen in 2000: 10.702
Bevolking: 18.315
2000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  23%
Professional Services:  18%
Restaurants:  16%
Andere:  43%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  19%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

3:  84%
4:  13%
Andere:  3%

Buurten

Antwerp:  6%
Eilandje Shopping District:  5%
Historisch Centrum:  18%
Meir:  6%
Meir Shopping District:  6%
Sint-Andries:  8%
Theaterbuurt:  9%
Universiteitsbuurt:  9%
Zuid:  10%
Andere:  23%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2000

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie