Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Piccolo (Le)

Contact Informatie

Piccolo (Le)
Chaussée De Wavre 1820
Oudergem, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1160
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 660 18 53
Fax: 02 660 18 14
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Piccolo (Le) bevindt zich in Oudergem, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Restaurants
Gespecialiseerd in:
Snack Bar
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Piccolo (Le)?

Het telefoonnummer van Piccolo (Le) is 02 660 18 53.
Q2

Waar is Piccolo (Le) gevestigd?

Piccolo (Le) is gevestigd op Chaussée De Wavre 1820, Oudergem, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1160.
Q3

Is er een primair contact bij Piccolo (Le)?

U kunt telefonisch contact opnemen met Piccolo (Le) via nummer 02 660 18 53.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Chaussée De Wavre 1820 Oudergem, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1160
+

Ondernemingen in Postcode 1160

Ondernemingen in 1160: 8.784
Bevolking: 29.834
1160 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  21%
Medical:  14%
Shopping:  13%
Andere:  52%

Prijs

Matig:  46%
Goedkoop:  42%
Duur:  9%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  10%
Andere:  2%

Buurten

Auderghem:  13%
Oudergem:  44%
Transvaal:  10%
Watermaal-Bosvoorde:  7%
Andere:  27%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1160

Geslacht

Vrouwelijk:  53%
Mannelijk:  47%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie