Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Gent » Pizza

Oxford Pizza

Deze lijst is gesloten.

Contact Informatie

Oxford Pizza
Phoenixstraat 2, 9000 Gent, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Historische telefoon: 09 279 79 79
Historische uren: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Pizza.
Industrie
Restaurants »  Pizza
Gespecialiseerd in:
Pizza
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is Oxford Pizza gevestigd?

Oxford Pizza is gevestigd op Phoenixstraat 2, 9000 Gent, Belgium, Vlaanderen.
Q2

Op welke dagen is Oxford Pizza geopend?

Deze lijst is gesloten.
Oxford Pizza is open ma–vr, zo 11:00–00:00; za 11:00–23:00 .
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Oxford Pizza?

De website van Oxford Pizza is www.mymenu.be.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 9000

Ondernemingen in 9000: 48.173
Bevolking: 65
9000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  19%
Shopping:  18%
Restaurants:  11%
Andere:  52%

Prijs

Matig:  49%
Goedkoop:  35%
Duur:  13%
Erg Duur:  3%
Andere:  0%

Postcode

9:  80%
4:  16%
Andere:  4%

Buurten

Binnenstad:  21%
Gent-centrum-Zuid:  6%
Sint-Pieters:  9%
Station:  6%
Andere:  58%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9000

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie