Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Niam TMS

Contact Informatie

Niam TMS
Boomsesteenweg 690
Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2610
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 03 820 72 83
Telefoon: 03 820 73 73
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Niam TMS bevindt zich in Antwerpen (stad), Vlaanderen.
Industrie
Professionele Diensten
Gespecialiseerd in:
IT Support & Recovery Services
ISIC Codes
6209
SIC Codes
7379

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Niam TMS?

Het telefoonnummer van Niam TMS is 03 820 72 83.
Q2

Waar is Niam TMS gevestigd?

Niam TMS is gevestigd op Boomsesteenweg 690, Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2610.
Q3

Is er een primair contact bij Niam TMS?

U kunt telefonisch contact opnemen met Niam TMS via nummer 03 820 72 83.
+

Extra bedrijven op dit adres

Boomsesteenweg 690 Antwerpen (stad), Vlaanderen, 2610
+

Ondernemingen in Postcode 2610

Ondernemingen in 2610: 10.268
Bevolking: 36.982
2610 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  18%
Professional Services:  18%
Medical:  12%
Andere:  52%

Prijs

Goedkoop:  55%
Matig:  37%
Duur:  7%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

3:  89%
4:  9%
Andere:  3%

Buurten

Wilrijk:  86%
Andere:  14%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2610

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie