Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Le Chat déambule par Philippe Geluck

Contact Informatie

Le Chat déambule par Philippe Geluck
Koningswijk, 1000 Brussel, Belgium
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
Ontvang routebeschrijving
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Le Chat déambule par Philippe Geluck bevindt zich in Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Musea.
Industrie
Amusement »  Musea
Gespecialiseerd in:
Exploitatie van monumenten en dergelijke toeristenattracties
ISIC Codes
9102
SIC Codes
8412

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is Le Chat déambule par Philippe Geluck gevestigd?

Le Chat déambule par Philippe Geluck is gevestigd op Koningswijk, 1000 Brussel, Belgium, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Q2

Op welke dagen is Le Chat déambule par Philippe Geluck geopend?

Le Chat déambule par Philippe Geluck is open ma–zo 24 Uur .
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Le Chat déambule par Philippe Geluck?

De website van Le Chat déambule par Philippe Geluck is lechat.com.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1000

Ondernemingen in 1000: 50.526
Bevolking: 76.366
1000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  17%
Restaurants:  15%
Andere:  49%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  18%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  23%
Dansaert:  10%
European Quarter:  6%
Martyrs:  7%
Quartier Royal:  7%
Sablon:  6%
Andere:  41%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1000

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie