Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

La Compagnie Des Linges

Contact Informatie

La Compagnie Des Linges
Boulevard De Waterloo 27
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 02 513 90 85
Telefoon: 02 513 91 03
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

La Compagnie Des Linges bevindt zich in Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Stofwinkel
ISIC Codes
4751

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van La Compagnie Des Linges?

Het telefoonnummer van La Compagnie Des Linges is 02 513 90 85.
Q2

Waar is La Compagnie Des Linges gevestigd?

La Compagnie Des Linges is gevestigd op Boulevard De Waterloo 27, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000.
Q3

Is er een primair contact bij La Compagnie Des Linges?

U kunt telefonisch contact opnemen met La Compagnie Des Linges via nummer 02 513 90 85.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1000

Ondernemingen in 1000: 18.061
Bevolking: 76.366
1000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  17%
Restaurants:  15%
Andere:  49%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  18%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  23%
Dansaert:  10%
European Quarter:  6%
Martyrs:  7%
Quartier Royal:  7%
Sablon:  6%
Andere:  41%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1000

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie