Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken)

Contact Informatie

Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken)
Oscar van Kesbeeckstraat, 2800 Mechelen, Belgium
Mechelen (stad), Vlaanderen, 2800
Ontvang routebeschrijving
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) bevindt zich in Mechelen (stad), Vlaanderen. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Fysiotherapie.
Industrie
Medisch »  Fysiotherapie
Gespecialiseerd in:
Fysiotherapie
ISIC Codes
8690

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) gevestigd?

Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) is gevestigd op Oscar van Kesbeeckstraat, 2800 Mechelen, Belgium, Mechelen (stad), Vlaanderen.
Q2

Op welke dagen is Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) geopend?

Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) is open ma–vr 16:00–20:00; gesloten za–zo .
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken)?

De website van Kinesitherapie Torreele Jori (huisbezoeken) is kinesitherapietorreelejori.webnode.be.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 2800

Ondernemingen in 2800: 18.452
Bevolking: 63.729
2800 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  15%
Medical:  10%
Andere:  55%

Prijs

Goedkoop:  45%
Matig:  43%
Duur:  9%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

15:  82%
4:  12%
Andere:  6%

Buurten

Mechelen:  84%
Andere:  16%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2800

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie