Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Jacques De Knoop

Contact Informatie

Jacques De Knoop
Rue De Nandrin 3; 4550; Nandrin
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Kaart

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Jacques De Knoop?

Het telefoonnummer van Jacques De Knoop is 085 51 32 02.
Q2

Waar is Jacques De Knoop gevestigd?

Jacques De Knoop is gevestigd op Rue De Nandrin 3; 4550; Nandrin, Wallonië.
Q3

Is er een primair contact bij Jacques De Knoop?

U kunt telefonisch contact opnemen met Jacques De Knoop via nummer 085 51 32 02.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rue De Nandrin 3; 4550; Nandrin
+

Ondernemingen in Postcode 4550

Ondernemingen in 4550: 439
Bevolking: 5.305
4550 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  18%
Professional Services:  14%
Medical:  13%
Andere:  54%

Prijs

Goedkoop:  50%
Duur:  28%
Matig:  22%
Andere:  0%

Postcode

85:  50%
4:  48%
Andere:  1%

Buurten

Saint-Séverin:  10%
Villers-le-Temple:  81%
Andere:  10%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 4550

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie