Cine Rex

Café

5.0★★★★★(2 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Cine Rex
2240 Zandhoven, Belgium, BEAN
Zandhoven
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten18:00 – 0:00
  • maandag18:00 – 0:00
  • dinsdagGesloten
  • woensdagGesloten
  • donderdag18:00 – 0:00
  • vrijdag18:00 – 0:00
  • zaterdag13:00 – 0:00
  • zondag10:00 – 0:00
Social Media

Omschrijving bedrijf

Cine Rex primaire categorie is Café. Cine Rex is gevestigd op 2240 Zandhoven, Belgium.

Drankjes
Yes
Toilet
Yes

Industrie: Eten en uit eten » Café

Actief in:
  • Café
ISIC Codes
5630

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Waar is Cine Rex gevestigd?

    Cine Rex is located at 2240 Zandhoven, Belgium, BEAN. Get Directions.

  2. 2.Wat zijn de openingstijden van Cine Rex?

    Cine Rex is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 18:00 – 0:00; Tuesday, Wednesday: Closed; Thursday, Friday: 18:00 – 0:00; Saturday: 13:00 – 0:00; Sunday: 10:00 – 0:00.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Cine Rex.