Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Ides Sa

Contact Informatie

Ides Sa
Rue de la Croix Rouge(JB) 37, Namur, 5100, Belgium
Namen (stad), Wallonië, 5100
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Ides Sa is gevestigd in Namen (stad), Wallonië, en werd opgericht in 04-07-1991.
Gesticht: 04-07-1991

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Ides Sa al?

Ides Sa bestaat ongeveer 35 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Ides Sa?

Het telefoonnummer van Ides Sa is 081 30 79 81.
Q3

Waar is Ides Sa gevestigd?

Ides Sa is gevestigd op Rue de la Croix Rouge(JB) 37, Namur, 5100, Belgium, Namen (stad), Wallonië.
Q4

Is er een primair contact bij Ides Sa?

U kunt telefonisch contact opnemen met Ides Sa via nummer 081 30 79 81.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rue de la Croix Rouge(JB) 37, Namur, 5100, Belgium Namen (stad), Wallonië, 5100
+

Ondernemingen in Postcode 5100

Ondernemingen in 5100: 1.884
Bevolking: 31.946
5100 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  17%
Professional Services:  15%
Medical:  13%
Andere:  55%

Prijs

Matig:  46%
Goedkoop:  41%
Duur:  10%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

81:  86%
4:  11%
Andere:  4%

Buurten

Jambes:  80%
Naninne:  6%
Wierde:  6%
Wépion:  5%
Andere:  2%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 5100

Geslacht

Vrouwelijk:  52%
Mannelijk:  48%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie