Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

FC Schup

Contact Informatie

FC Schup
Europalaan 3
Rumst, Vlaanderen, 2840
Ontvang routebeschrijving
Web: lzvcup.be
Facebook Profiel: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

FC Schup bevindt zich in Rumst, Vlaanderen.
Industrie
Sport & Activiteiten
Gespecialiseerd in:
Sports club
ISIC Codes
9312

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is FC Schup gevestigd?

FC Schup is gevestigd op Europalaan 3, Rumst, Vlaanderen, 2840.
Q2

Wat is het webadres van (URL) voor FC Schup?

De website van FC Schup is lzvcup.be.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 2840

Ondernemingen in 2840: 3.665
Bevolking: 19.841
2840 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  15%
Professional Services:  14%
Andere:  71%

Prijs

Goedkoop:  52%
Matig:  36%
Duur:  11%
Andere:  0%

Postcode

3:  70%
15:  14%
4:  14%
Andere:  2%

Buurten

Reet:  28%
Rumst:  49%
Terhagen:  6%
Andere:  17%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2840

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie