Express Food

Restaurants en mobiele eetgelegenheden

2.8★★★★★(24 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Express Food
Rue Henri Maes, 1070 Anderlecht, Belgium, BE11
Anderlecht
Ontvang routebeschrijving
Open — sluit om 20:00Closed
  • maandagGesloten
  • dinsdag9:00 – 20:00
  • woensdag9:00 – 20:00
  • donderdag9:00 – 20:00
  • vrijdag9:00 – 20:00
  • zaterdag9:00 – 20:00
  • zondag9:00 – 20:00
Fax
02 461 08 88
Social Media
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Express Food via nummer 02 460 35 11. Express Food primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. Express Food is gevestigd op Rue Henri Maes, 1070 Anderlecht, Belgium.

Eetgelegenheden
Take-out
Toilet
Yes

Industrie: Eten en uit eten » Restaurants

Actief in:
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Express Food?

    Express Food's phone number is 02 460 35 11.

  2. 2.Waar is Express Food gevestigd?

    Express Food is located at Rue Henri Maes, 1070 Anderlecht, Belgium, BE11. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Express Food?

    Express Food is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Sunday: 9:00 – 20:00.

  4. 4.Wat is de website van Express Food?

    Express Food's website is www.heures.be/express-food/anderlecht/1.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Express Food.