Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Doinuts Sugarfree Bakery

Contact Informatie

Doinuts Sugarfree Bakery
Alsembergsteenweg 1081, 1652 Beersel, Belgium
Ontvang routebeschrijving
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Bakkerijen.
Industrie
Voedsel »  Bakkerijen
Gespecialiseerd in:
Bakkerijen
ISIC Codes
4721

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is Doinuts Sugarfree Bakery gevestigd?

Doinuts Sugarfree Bakery is gevestigd op Alsembergsteenweg 1081, 1652 Beersel, Belgium, Vlaanderen.
Q2

Op welke dagen is Doinuts Sugarfree Bakery geopend?

Doinuts Sugarfree Bakery is open do–za 11:00–16:00; gesloten ma–wo, zo .
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Doinuts Sugarfree Bakery?

De website van Doinuts Sugarfree Bakery is doinuts.sumup.link.
Q4

Bezorgt Doinuts Sugarfree Bakery aan huis?

Ja, Doinuts Sugarfree Bakery heeft bezorging als optie.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1652

Ondernemingen in 1652: 1.373
Bevolking: 5.625
1652 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  15%
Medical:  12%
Andere:  52%

Prijs

Matig:  59%
Goedkoop:  32%
Duur:  9%
Andere:  0%

Postcode

2:  90%
4:  7%
Andere:  3%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1652

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie