Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Delcour Pierre

Contact Informatie

Delcour Pierre
Boulevard Alfred De Fontaine 1 Box 7
Charleroi, Wallonië, 6000
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 071 30 13 28
Telefoon: 071 30 14 19
Fax: 071 30 57 24
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Delcour Pierre bevindt zich in Charleroi, Wallonië.
Industrie
Professionele Diensten
Gespecialiseerd in:
Advocate
ISIC Codes
6910

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Delcour Pierre?

Het telefoonnummer van Delcour Pierre is 071 30 13 28.
Q2

Waar is Delcour Pierre gevestigd?

Delcour Pierre is gevestigd op Boulevard Alfred De Fontaine 1 Box 7, Charleroi, Wallonië, 6000.
Q3

Is er een primair contact bij Delcour Pierre?

U kunt telefonisch contact opnemen met Delcour Pierre via nummer 071 30 13 28.
+

Extra bedrijven op dit adres

Boulevard Alfred De Fontaine 1 Box 7 Charleroi, Wallonië, 6000
+

Ondernemingen in Postcode 6000

Ondernemingen in 6000: 2.789
Bevolking: 11.601
6000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Restaurants:  14%
Medical:  10%
Andere:  38%

Prijs

Matig:  44%
Goedkoop:  40%
Duur:  15%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

71:  87%
4:  8%
Andere:  4%

Buurten

Charleroi:  5%
Dampremy:  6%
Gilly:  6%
Gosselies:  9%
Marcinelle:  13%
Montignies-sur-Sambre:  11%
Andere:  51%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 6000

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie