Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Contact Informatie

Danseray/Luc
Avenue Mostinck / Mostincklaan, 46
Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1150
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Danseray/Luc bevindt zich in Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Architecten.
Industrie
Professionele Diensten »  Architecten
Gespecialiseerd in:
Architecten
ISIC Codes
7110

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Danseray/Luc?

Het telefoonnummer van Danseray/Luc is 02 770 58 84.
Q2

Waar is Danseray/Luc gevestigd?

Danseray/Luc is gevestigd op Avenue Mostinck / Mostincklaan, 46, Sint-Pieters-Woluwe, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1150.
Q3

Is er een primair contact bij Danseray/Luc?

U kunt telefonisch contact opnemen met Danseray/Luc via nummer 02 770 58 84.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1150

Ondernemingen in 1150: 2.674
Bevolking: 39.102
1150 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  23%
Medical:  16%
Shopping:  13%
Andere:  47%

Prijs

Goedkoop:  44%
Matig:  38%
Duur:  17%
Erg Duur:  2%
Andere:  0%

Postcode

2:  90%
4:  8%
Andere:  2%

Buurten

Chant d'Oiseau:  9%
Gribaumont:  10%
Saint-Paul:  12%
Stockel:  21%
Woluwe-Saint-Pierre:  22%
Andere:  25%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1150

Geslacht

Vrouwelijk:  53%
Mannelijk:  47%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie