Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Canyon Consulting SPRL

Contact Informatie

Canyon Consulting SPRL
Rue Joseph Stevens. 8
Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Canyon Consulting SPRL bevindt zich in Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Industrie
Gespecialiseerd in:
Import Export Company
ISIC Codes
4690

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Canyon Consulting SPRL?

Het telefoonnummer van Canyon Consulting SPRL is 02 513 25 05.
Q2

Waar is Canyon Consulting SPRL gevestigd?

Canyon Consulting SPRL is gevestigd op Rue Joseph Stevens. 8, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000.
Q3

Is er een primair contact bij Canyon Consulting SPRL?

U kunt telefonisch contact opnemen met Canyon Consulting SPRL via nummer 02 513 25 05.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rue Joseph Stevens. 8 Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1000
+

Ondernemingen in Postcode 1000

Ondernemingen in 1000: 18.061
Bevolking: 76.366
1000 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  17%
Restaurants:  15%
Andere:  49%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  30%
Duur:  18%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

2:  87%
4:  11%
Andere:  3%

Buurten

Brussels:  23%
Dansaert:  10%
European Quarter:  6%
Martyrs:  7%
Quartier Royal:  7%
Sablon:  6%
Andere:  41%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1000

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie