Deze informatie is mogelijk niet actueel en dient alleen voor archiefdoeleinden Leer meer

Café Italia

3,0 ★★★★★ 1+ beoordelingen

Contact Informatie

Café Italia
Rue Louis Hap 98
Etterbeek, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1040
Ontvang routebeschrijving
Uur: Weergeven
Yelp Bedrijfspagina: Bezoek
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Café Italia bevindt zich in Etterbeek, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Restaurants »  Buurtwinkels en supermarkten
Gespecialiseerd in:
Kruideniers, Koffieshop
ISIC Codes
47115610

Vragen en Antwoorden

Q1

Waar is Café Italia gevestigd?

Café Italia is gevestigd op Rue Louis Hap 98, Etterbeek, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1040.
Q2

Op welke dagen is Café Italia geopend?

Café Italia is open ma–zo 11:00–19:00 .
Q3

Wat is het webadres van (URL) voor Café Italia?

Er is geen website belend voor Café Italia, maar u kunt Café Italia vinden op Yelp.
Q4

Heeft Café Italia draadloos internet (WiFi)?

Nee, Café Italia heeft op deze locatie geen WiFi.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Ondernemingen in Postcode 1040

Ondernemingen in 1040: 3.069
Bevolking: 48.789
1040 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  22%
Shopping:  14%
Medical:  11%
Andere:  53%

Prijs

Matig:  47%
Goedkoop:  38%
Duur:  11%
Erg Duur:  4%
Andere:  0%

Postcode

2:  88%
4:  9%
Andere:  2%

Buurten

Chasse:  17%
Etterbeek:  9%
European Quarter:  14%
Jourdan:  12%
Saint-Michel:  8%
Saint-Pierre:  14%
Schaerbeek:  5%
Andere:  20%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1040

Geslacht

Vrouwelijk:  53%
Mannelijk:  47%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie

Zakelijke feedback

★★★★★Geen beoordelingen op BizArchives3,0★★★★★1+ recensies elders

0 Reviews

Wees de eerste die een beoordeling schrijft.