Bonobo Bar
4,3 ★★★★★ 5+ beoordelingen
Deze lijst is gesloten.
Contact Informatie
Historische telefoon: 0473 11 94 69
| maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | |
Omschrijving bedrijf
Bonobo Bar bevindt zich in Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Industrie
Restaurants
Gespecialiseerd in:
Cocktail Bar
ISIC Codes
5630
Vragen en Antwoorden
Q1
Waar is Bonobo Bar gevestigd?
Bonobo Bar is gevestigd op Rue Vanderkindere 159, 1180 Uccle, Belgium, Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest.Q2
Op welke dagen is Bonobo Bar geopend?
Deze lijst is gesloten.
Bonobo Bar is open ma–vr 17:00–02:00; za 12:00–02:00; zo 11:00–17:00 .
Q3
Wat is het webadres van (URL) voor Bonobo Bar?
Er is geen website belend voor Bonobo Bar, maar u kunt Bonobo Bar vinden op
Facebook.
+Vergelijkbare bedrijven in de buurt
Boho0,69 km · Rue Vanderkindere 406 +Extra bedrijven op dit adres
Rue Vanderkindere 159, 1180 Uccle, Belgium Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest, 1180
Diamond Dogs Sprl
Bedrijf op dit adres
+Ondernemingen in Postcode 1180
Ondernemingen in 1180: 27.557
Bevolking: 75.956
Categorieën
Professional Services: 21%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 1180
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op BizArchives4,3★★★★★5+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.