Van Hoof & Zn

Vloerenlegger

Contact Informatie

Van Hoof & Zn
Stijn Streuvelslaan 71, Zemst, BEFL, 1980
Zemst
Ontvang routebeschrijving
Openingstijden niet beschikbaar
Fax
0475 44 31 61
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Van Hoof & Zn via nummer 015 61 24 42. Van Hoof & Zn primaire categorie is Vloerenlegger. Van Hoof & Zn is gevestigd op Stijn Streuvelslaan 71.

Industrie: Bouwnijverheid » Vloerenlegger

Actief in:
  • Autoreparatie en -onderhoud
  • Vloerenlegger
ISIC Codes
4330, 4520

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Van Hoof & Zn?

    Van Hoof & Zn's phone number is 015 61 24 42.

  2. 2.Waar is Van Hoof & Zn gevestigd?

    Van Hoof & Zn is located at Stijn Streuvelslaan 71, Zemst, BEFL, 1980. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Van Hoof & Zn.