Transport Sonatra

Transportbedrijf

Bedrijfs Contact

Jean-Pierre

    Contact Informatie

    Transport Sonatra
    Rue De La Tombe 24, Ligny (België), BEHA, 5140
    Ligny (België)
    Ontvang routebeschrijving
    Openingstijden niet beschikbaar
    Fax
    071 88 96 61
    Call E-mail Uitgeven

    Omschrijving bedrijf

    Jean-Pierre is het primaire contact bij Transport Sonatra.

    Employé's
    11-50
    Jaaromzet
    0 - 1.000.000

    Industrie: Reizen en Transport » Transportbedrijf

    Actief in:
    • Transportbedrijf
    ISIC Codes
    4923

    Vragen en Antwoorden

    1. 1.Wat is het telefoonnummer van Transport Sonatra?

      Transport Sonatra's phone number is 071 88 96 39.

    2. 2.Waar is Transport Sonatra gevestigd?

      Transport Sonatra is located at Rue De La Tombe 24, Ligny (België), BEHA, 5140. Get Directions.

    3. 3.Wie is de primaire contactpersoon bij Transport Sonatra?

      De primaire contactpersoon bij Transport Sonatra is Jean-Pierre.

    4. 4.Wie werkt er nog meer bij Transport Sonatra?

      Transport Sonatra also has 1 other listed contact: Jean_one.

    5. 5.Wat is de jaaromzet van Transport Sonatra?

      Transport Sonatra heeft een jaaromzet van ongeveer 0 - 1.000.000.

    6. 6.Hoe groot is Transport Sonatra?

      Transport Sonatra heeft ongeveer 11 personen in dienst.

    7. 7.Hoeveel werknemers heeft Transport Sonatra?

      Transport Sonatra heeft ongeveer 11 werknemers.

    0 Reviews

    Wees de eerste die een review schrijft voor Transport Sonatra.