The Border
Bars en café's
3.7★★★★★(11 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open — sluit om 23:3014:00 – 23:30
- maandag14:00 – 23:30
- dinsdag14:00 – 23:30
- woensdag14:00 – 23:30
- donderdag11:30 – 1:00
- vrijdag12:00 – 1:00
- zaterdag12:00 – 1:00
- zondag12:00 – 0:00
Omschrijving bedrijf
The Border primaire categorie is Bars en café's. The Border is gevestigd op Van Iseghemlaan 48, 8400 Oostende, Belgium.
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Drankjes
Yes
Tuinmeubelen
Yes
Prijs
$
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Yes
Industrie: Eten en uit eten » Bars en café's
Actief in:
- Bars en café's
ISIC Codes
5630
Vragen en Antwoorden
1.Waar is The Border gevestigd?
The Border is located at Van Iseghemlaan 48, 8400 Oostende, Belgium. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van The Border?
The Border is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Wednesday: 14:00 – 23:30; Thursday: 11:30 – 1:00; Friday, Saturday: 12:00 – 1:00; Sunday: 12:00 – 0:00.
3.Wat is de website van The Border?
The Border's website is www.strandverblijf.be/nl/eten-en-drinken/1436/the-border.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor The Border.