STAR Boardshop
Surfwinkel
Contact Informatie
Open — sluit om 18:3014:00 – 18:30
- maandag14:00 – 18:30
- dinsdag10:00 – 18:30
- woensdag10:00 – 18:30
- donderdag10:00 – 18:30
- vrijdag10:00 – 18:30
- zaterdag10:00 – 18:30
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met STAR Boardshop via nummer 09 279 25 77. STAR Boardshop primaire categorie is Surfwinkel. STAR Boardshop is gevestigd op Kortrijksepoortstraat 272, 9000 Gent, Belgium.
Kredietkaarten
Yes
Industrie: Sport en activiteiten » Surfwinkel
Actief in:
- Surfwinkel
ISIC Codes
4763
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van STAR Boardshop?
STAR Boardshop's phone number is 09 279 25 77.
2.Waar is STAR Boardshop gevestigd?
STAR Boardshop is located at Kortrijksepoortstraat 272, 9000 Gent, Belgium. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van STAR Boardshop?
STAR Boardshop is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 14:00 – 18:30; Tuesday - Saturday: 10:00 – 18:30; Sunday: Closed.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor STAR Boardshop.