St-Rochus

Basisschool

Contact Informatie

St-Rochus
Albertstraat 2, Halle (Vlaams-Brabant), 1500
Halle (Vlaams-Brabant)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met St-Rochus via nummer 02 356 57 96. St-Rochus primaire categorie is Basisschool. St-Rochus is gevestigd op Albertstraat 2.

Industrie: Onderwijs » Basisschool

Actief in:
  • Basisschool
ISIC Codes
8510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van St-Rochus?

    St-Rochus's phone number is 02 356 57 96.

  2. 2.Waar is St-Rochus gevestigd?

    St-Rochus is located at Albertstraat 2, Halle (Vlaams-Brabant), 1500. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor St-Rochus.