Sporthal Gooreind
Sportcomplex
4.6★★★★★(104 review, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Nu gesloten18:00 – 0:00
- maandag18:00 – 0:00
- dinsdag10:00 – 0:00
- woensdag10:00 – 0:00
- donderdag10:00 – 1:00
- vrijdag10:00 – 1:00
- zaterdag11:00 – 1:00
- zondag10:00 – 21:00
Omschrijving bedrijf
Sporthal Gooreind primaire categorie is Sportcomplex. Sporthal Gooreind is gevestigd op Eikendreef 2990, 2990 Wuustwezel, Belgium.
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Sport en activiteiten » Sportcomplex
Actief in:
- Sportcomplex
ISIC Codes
9311
Vragen en Antwoorden
1.Waar is Sporthal Gooreind gevestigd?
Sporthal Gooreind is located at Eikendreef 2990, 2990 Wuustwezel, Belgium, BEAN. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van Sporthal Gooreind?
Sporthal Gooreind is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 18:00 – 0:00; Tuesday, Wednesday: 10:00 – 0:00; Thursday, Friday: 10:00 – 1:00; Saturday: 11:00 – 1:00; Sunday: 10:00 – 21:00.
3.Wat is de website van Sporthal Gooreind?
Sporthal Gooreind's website is www.gooreindvv.be/sportpark-eikendreef.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Sporthal Gooreind.