Rode Lantaarn (De)

Café

Contact Informatie

Rode Lantaarn (De)
Kattelinnestraat. 84, Mere (België), 9420
Mere (België)
Ontvang routebeschrijving
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Rode Lantaarn (De) via nummer 053 78 49 80. Rode Lantaarn (De) primaire categorie is Café. Rode Lantaarn (De) is gevestigd op Kattelinnestraat. 84.

Industrie: Eten en uit eten » Café

Actief in:
  • Bars en café's
  • Café
ISIC Codes
5630

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Rode Lantaarn (De)?

    Rode Lantaarn (De)'s phone number is 053 78 49 80.

  2. 2.Waar is Rode Lantaarn (De) gevestigd?

    Rode Lantaarn (De) is located at Kattelinnestraat. 84, Mere (België), 9420. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Rode Lantaarn (De).