Rita Van De Velde

Slager

Contact Informatie

Rita Van De Velde
Ginstberg 2, Oosterzele, BEEA, 9860
Oosterzele
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Rita Van De Velde via nummer 09 362 82 82. Rita Van De Velde primaire categorie is Slager. Rita Van De Velde is gevestigd op Ginstberg 2.

Industrie: Eten en uit eten » Slager

Actief in:
  • Slager
ISIC Codes
4721

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Rita Van De Velde?

    Rita Van De Velde's phone number is 09 362 82 82.

  2. 2.Waar is Rita Van De Velde gevestigd?

    Rita Van De Velde is located at Ginstberg 2, Oosterzele, BEEA, 9860. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Rita Van De Velde.