Parc de Gistoux
Stadsparken
4.4★★★★★(41 recensies, uit externe bronnen)
Contact Informatie
Open 24 uur24 Hours
- maandag24 Uur
- dinsdag24 Uur
- woensdag24 Uur
- donderdag24 Uur
- vrijdag24 Uur
- zaterdag24 Uur
- zondag24 Uur
Omschrijving bedrijf
Parc de Gistoux primaire categorie is Stadsparken. Parc de Gistoux is gevestigd op Rue Inchebroux 8, 1325 Chaumont-Gistoux, Belgium.
Geschikt voor kinderen
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Sport en activiteiten » Stadsparken
Actief in:
- Stadsparken
ISIC Codes
9329
Vragen en Antwoorden
1.Waar is Parc de Gistoux gevestigd?
Parc de Gistoux is located at Rue Inchebroux 8, 1325 Chaumont-Gistoux, Belgium. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van Parc de Gistoux?
Parc de Gistoux is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 24 Hours.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Parc de Gistoux.