Leopold Verbruggen
Kapsalon
Contact Informatie
Openingstijden niet beschikbaar
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Leopold Verbruggen via nummer 02 735 08 72. Leopold Verbruggen primaire categorie is Kapsalon. Leopold Verbruggen is gevestigd op Avenue De L'yser 17b24.
Industrie: Persoonlijke diensten » Kapsalon
Actief in:
- Kapsalon
ISIC Codes
9602
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Leopold Verbruggen?
Leopold Verbruggen's phone number is 02 735 08 72.
2.Waar is Leopold Verbruggen gevestigd?
Leopold Verbruggen is located at Avenue De L'yser 17b24, Etterbeek, 1040. Get Directions.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Leopold Verbruggen.