Le Santorin

Restaurants en mobiele eetgelegenheden

3.9★★★★★(15 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Le Santorin
Bd Charles Van Pee 9, 1400 Nivelles, Belgium, Nijvel, BEWA
Nijvel
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten18:00 – 22:00
  • maandag18:00 – 22:00
  • dinsdagGesloten
  • woensdag18:00 – 22:00
  • donderdag18:00 – 22:00
  • vrijdag12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30
  • zaterdag18:00 – 22:30
  • zondag12:00 – 14:30, 18:00 – 22:00
Social Media
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Le Santorin via nummer 0485 20 61 64. Le Santorin primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. Le Santorin is gevestigd op Bd Charles Van Pee 9, 1400 Nivelles, Belgium.

Geschikt voor kinderen
Yes

Industrie: Eten en uit eten » Restaurants

Actief in:
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Le Santorin?

    Le Santorin's phone number is 0485 20 61 64.

  2. 2.Waar is Le Santorin gevestigd?

    Le Santorin is located at Bd Charles Van Pee 9, 1400 Nivelles, Belgium, Nijvel, BEWA. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Le Santorin?

    Le Santorin is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 18:00 – 22:00; Tuesday: Closed; Wednesday, Thursday: 18:00 – 22:00; Friday: 12:00 – 14:00, 18:00 – 22:30; Saturday: 18:00 – 22:30; Sunday: 12:00 – 14:30, 18:00 – 22:00.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Le Santorin.