Judoschool Geraardsbergen
Sportschool
Contact Informatie
Nu geslotenClosed
- maandagGesloten
- dinsdagGesloten
- woensdag18:00 – 20:30
- donderdagGesloten
- vrijdag18:30 – 21:00
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
Judoschool Geraardsbergen primaire categorie is Sportschool. Judoschool Geraardsbergen is gevestigd op Grimmingeplein 1, 9506 Geraardsbergen, Belgium.
Industrie: Sport en activiteiten » Sportschool
- Sportschool
Vragen en Antwoorden
1.Waar is Judoschool Geraardsbergen gevestigd?
Judoschool Geraardsbergen is located at Grimmingeplein 1, 9506 Geraardsbergen, Belgium, BEEA. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van Judoschool Geraardsbergen?
Judoschool Geraardsbergen is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday: 18:00 – 20:30; Thursday: Closed; Friday: 18:30 – 21:00; weekends: Closed.
3.Wat is de website van Judoschool Geraardsbergen?
Judoschool Geraardsbergen's website is judoschoolgeraardsbergen.carrd.co.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Judoschool Geraardsbergen.