Il Mercatino

Kruideniers

Contact Informatie

Il Mercatino
Rue Saint-Jean 128, Tubeke, BEWA, 1480
Tubeke
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Il Mercatino via nummer 02 355 05 69. Il Mercatino primaire categorie is Kruideniers. Il Mercatino is gevestigd op Rue Saint-Jean 128.

Industrie: Eten en uit eten » Buurtwinkels en supermarkten

Actief in:
  • Kruideniers
ISIC Codes
4711

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Il Mercatino?

    Il Mercatino's phone number is 02 355 05 69.

  2. 2.Waar is Il Mercatino gevestigd?

    Il Mercatino is located at Rue Saint-Jean 128, Tubeke, BEWA, 1480. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Il Mercatino.