Gigs Bvba

Bars en café's

Contact Informatie

Gigs Bvba
Grote Markt 50, Antwerpen, 2000, Belgium, Antwerpen (stad)
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Gigs Bvba via nummer 03 289 05 79. Gigs Bvba primaire categorie is Bars en café's. Gigs Bvba is gevestigd op Grote Markt 50, Antwerpen, 2000, Belgium.

Gesticht
2007
Jaren actief
19

Industrie: Eten en uit eten » Bars en café's

Actief in:
  • Bars en café's
ISIC Codes
5630

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Gigs Bvba al?

    Gigs Bvba bestaat al 19 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Gigs Bvba?

    Gigs Bvba's phone number is 03 289 05 79.

  3. 3.Waar is Gigs Bvba gevestigd?

    Gigs Bvba is located at Grote Markt 50, Antwerpen, 2000, Belgium, Antwerpen (stad). Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Gigs Bvba.