Friterie Chez Maxime

Fastfoodrestaurants

Contact Informatie

Friterie Chez Maxime
Boulevard Joseph Tirou 1; 6000; Charleroi
Charleroi
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Friterie Chez Maxime via nummer 071 30 26 60. Friterie Chez Maxime primaire categorie is Fastfoodrestaurants. Friterie Chez Maxime is gevestigd op Boulevard Joseph Tirou 1; 6000; Charleroi.

Industrie: Eten en uit eten » Fastfoodrestaurants

Actief in:
  • Fastfoodrestaurants
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Friterie Chez Maxime?

    Friterie Chez Maxime's phone number is 071 30 26 60.

  2. 2.Waar is Friterie Chez Maxime gevestigd?

    Friterie Chez Maxime is located at Boulevard Joseph Tirou 1; 6000; Charleroi. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Friterie Chez Maxime.