Frans Van Hove

Melkveehouderij

Contact Informatie

Frans Van Hove
Vrouweneekhoekstraat 21, Sint-Niklaas, 9100
Sint-Niklaas
Ontvang routebeschrijving
Openingstijden niet beschikbaar
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Frans Van Hove via nummer 03 776 83 97. Frans Van Hove primaire categorie is Melkveehouderij. Frans Van Hove is gevestigd op Vrouweneekhoekstraat 21.

Industrie: Bedrijf tot bedrijf » Melkveehouderij

Actief in:
  • Melkveehouderij
  • Fokken van andere runderen en buffels
ISIC Codes
0141

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Frans Van Hove?

    Frans Van Hove's phone number is 03 776 83 97.

  2. 2.Waar is Frans Van Hove gevestigd?

    Frans Van Hove is located at Vrouweneekhoekstraat 21, Sint-Niklaas, 9100. Get Directions.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Frans Van Hove.