Dunkin' Brussel Zuid

Donutshops

3.4★★★★★(190 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Dunkin' Brussel Zuid
Av. Fonsny 47B, 1060 Bruxelles, Belgium, Sint-Gillis, BE11
Sint-Gillis
Ontvang routebeschrijving
Open — sluit om 22:006:30 – 22:00
  • maandag6:30 – 22:00
  • dinsdag6:30 – 22:00
  • woensdag6:30 – 22:00
  • donderdag6:30 – 22:00
  • vrijdag6:30 – 22:00
  • zaterdag6:30 – 22:00
  • zondag6:30 – 22:00
Social Media

Omschrijving bedrijf

Dunkin' Brussel Zuid primaire categorie is Donutshops. Dunkin' Brussel Zuid is gevestigd op Av. Fonsny 47B, 1060 Bruxelles, Belgium.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Geschikt voor kinderen
Yes
Menu's
Breakfast, Coffee, Dessert
Prijs
$$
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Eten en uit eten » Donutshops

Actief in:
  • Koffieshop
  • Donutshops
ISIC Codes
4721, 5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Waar is Dunkin' Brussel Zuid gevestigd?

    Dunkin' Brussel Zuid is located at Av. Fonsny 47B, 1060 Bruxelles, Belgium, Sint-Gillis, BE11. Get Directions.

  2. 2.Wat zijn de openingstijden van Dunkin' Brussel Zuid?

    Dunkin' Brussel Zuid is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 6:30 – 22:00.

  3. 3.Wat is de website van Dunkin' Brussel Zuid?

    Dunkin' Brussel Zuid's website is www.dunkindelivery.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Dunkin' Brussel Zuid.