De Vriendenkring
Voetbalveld
Contact Informatie
Nu geslotenClosed
- maandagGesloten
- dinsdagGesloten
- woensdagGesloten
- donderdagGesloten
- vrijdagGesloten
- zaterdag15:00 – 19:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
De Vriendenkring primaire categorie is Voetbalveld. De Vriendenkring is gevestigd op Kerkwegels.
Kredietkaarten
No
Industrie: Sport en activiteiten » Voetbalveld
Actief in:
- Voetbalveld
ISIC Codes
9311
Vragen en Antwoorden
1.Waar is De Vriendenkring gevestigd?
De Vriendenkring is located at Kerkwegels, Bazel (België), 9150. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van De Vriendenkring?
De Vriendenkring is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: Closed; Saturday: 15:00 – 19:00; Sunday: Closed.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor De Vriendenkring.