De Puzzel
Gastouderopvang
Contact Informatie
Open — sluit om 17:307:00 – 17:30
- maandag7:00 – 17:30
- dinsdag7:00 – 17:30
- woensdag7:00 – 17:30
- donderdag7:00 – 17:30
- vrijdag7:00 – 17:30
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
De Puzzel primaire categorie is Gastouderopvang. De Puzzel is gevestigd op Martelarenstraat 181, 1800 Vilvoorde, Belgium.
Menu's
Lunch
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes
Industrie: Gemeenschap » Gastouderopvang
Actief in:
- Gastouderopvang
ISIC Codes
8890
Vragen en Antwoorden
1.Waar is De Puzzel gevestigd?
De Puzzel is located at Martelarenstraat 181, 1800 Vilvoorde, Belgium. Get Directions.
2.Wat zijn de openingstijden van De Puzzel?
De Puzzel is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 7:00 – 17:30; weekends: Closed.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor De Puzzel.