Coiffure Mich
Kapsalon
Contact Informatie
Openingstijden niet beschikbaar
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Coiffure Mich via nummer 02 521 52 99. Coiffure Mich primaire categorie is Kapsalon. Coiffure Mich is gevestigd op Avenue Clémenceau 3; 1070; Anderlecht/Anderlecht.
Industrie: Persoonlijke diensten » Kapsalon
Actief in:
- Kapsalon
ISIC Codes
9602
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Coiffure Mich?
Coiffure Mich's phone number is 02 521 52 99.
2.Waar is Coiffure Mich gevestigd?
Coiffure Mich is located at Avenue Clémenceau 3; 1070; Anderlecht/Anderlecht. Get Directions.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Coiffure Mich.