Cardio-Centre Orban

Cardiologen

4.5★★★★★(6 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Cardio-Centre Orban via nummer 04 223 20 77. Cardio-Centre Orban primaire categorie is Cardiologen. Cardio-Centre Orban is gevestigd op Bd Frère - Orban 19, 4000 Liège, Belgium.

Gesticht
2010
Jaren actief
16
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Restroom, Yes

Industrie: Medisch » Cardiologen

Actief in:
  • Cardiologen
ISIC Codes
8620

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Hoe lang bestaat Cardio-Centre Orban al?

    Cardio-Centre Orban bestaat al 16 jaar.

  2. 2.Wat is het telefoonnummer van Cardio-Centre Orban?

    Cardio-Centre Orban's phone number is 04 223 20 77.

  3. 3.Waar is Cardio-Centre Orban gevestigd?

    Cardio-Centre Orban is located at Bd Frère - Orban 19, 4000 Liège, Belgium, Luik (stad), BELI. Get Directions.

  4. 4.Wat is de website van Cardio-Centre Orban?

    Cardio-Centre Orban's website is www.cardiocentreorban.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Cardio-Centre Orban.