Begraafplaats Hagaard

Begraafplaats

Contact Informatie

Begraafplaats Hagaard
Bredestraat 80, 3090 Overijse, Belgium
Overijse
Ontvang routebeschrijving
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdagGesloten
  • woensdagGesloten
  • donderdagGesloten
  • vrijdag24 Uur
  • zaterdag24 Uur
  • zondagGesloten
Social Media
Uitgeven

Omschrijving bedrijf

Begraafplaats Hagaard primaire categorie is Begraafplaats. Begraafplaats Hagaard is gevestigd op Bredestraat 80, 3090 Overijse, Belgium.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Medisch » Begraafplaats

Actief in:
  • Begraafplaats
ISIC Codes
9603

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Waar is Begraafplaats Hagaard gevestigd?

    Begraafplaats Hagaard is located at Bredestraat 80, 3090 Overijse, Belgium. Get Directions.

  2. 2.Wat zijn de openingstijden van Begraafplaats Hagaard?

    Begraafplaats Hagaard is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Thursday: Closed; Friday, Saturday: 24 Hours; Sunday: Closed.

  3. 3.Wat is de website van Begraafplaats Hagaard?

    Begraafplaats Hagaard's website is www.overijse.be.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Begraafplaats Hagaard.