B & B Bed and Bamboo

B&B's

5.0★★★★★(27 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

B & B Bed and Bamboo
Schommelstraat 71, 9000 Gent, Belgium
Gent
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten9:00 – 23:00
  • maandag9:00 – 23:00
  • dinsdag9:00 – 23:00
  • woensdag9:00 – 23:00
  • donderdag9:00 – 23:00
  • vrijdag9:00 – 23:00
  • zaterdag9:00 – 23:00
  • zondag9:00 – 23:00
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met B & B Bed and Bamboo via nummer 09 324 68 28. B & B Bed and Bamboo primaire categorie is B&B's. B & B Bed and Bamboo is gevestigd op Schommelstraat 71, 9000 Gent, Belgium.

Industrie: Reizen en Transport » B&B's

Actief in:
  • B&B's
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van B & B Bed and Bamboo?

    B & B Bed and Bamboo's phone number is 09 324 68 28.

  2. 2.Waar is B & B Bed and Bamboo gevestigd?

    B & B Bed and Bamboo is located at Schommelstraat 71, 9000 Gent, Belgium. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van B & B Bed and Bamboo?

    B & B Bed and Bamboo is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 9:00 – 23:00.

Historische informatie

Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.

www.bedenbamboe.be

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor B & B Bed and Bamboo.