Aj Express Buurtwinkel

Kruideniers

5.0★★★★★(4 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Aj Express Buurtwinkel
Zuidmoerstraat 21, 9900 Eeklo, Belgium, BEEA
Eeklo
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 20:008:00 – 20:00
  • maandag8:00 – 20:00
  • dinsdag8:00 – 20:00
  • woensdag8:00 – 20:00
  • donderdag8:00 – 20:00
  • vrijdag8:00 – 20:00
  • zaterdag8:00 – 20:00
  • zondag8:00 – 20:00
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Aj Express Buurtwinkel via nummer 09 279 37 22. Aj Express Buurtwinkel primaire categorie is Kruideniers. Aj Express Buurtwinkel is gevestigd op Zuidmoerstraat 21, 9900 Eeklo, Belgium.

Industrie: Eten en uit eten » Buurtwinkels en supermarkten

Actief in:
  • Kruideniers
ISIC Codes
4711

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Aj Express Buurtwinkel?

    Aj Express Buurtwinkel's phone number is 09 279 37 22.

  2. 2.Waar is Aj Express Buurtwinkel gevestigd?

    Aj Express Buurtwinkel is located at Zuidmoerstraat 21, 9900 Eeklo, Belgium, BEEA. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Aj Express Buurtwinkel?

    Aj Express Buurtwinkel is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 8:00 – 20:00.

  4. 4.Wat is de website van Aj Express Buurtwinkel?

    Aj Express Buurtwinkel's website is aj-express-buurtwinkel.business.site.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Aj Express Buurtwinkel.